KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17233421

nr 1723 3421

Blandteknik

Sara Bergman. Signerad, blandteknik, daterad -2023, "Nebula". Akryl på duk, ej ramad, 90x70 cm, oramad

måndag 15 september 2025
kl 19:20:45